Mała Olimpiada

🏆5 medali zdobyli zawodnicy Gimnastyka AZS AWF Kraków w drugim dniu Małej Olimpiady odbywającej się w Szczecinie! 💪🔥
W finałach na poszczególnych przyrządach zaprezentowali się wszyscy nasi zawodnicy zajmując następujące lokaty:
Franciszek Kołodziejczyk
1. miejsce poręcze 🥇
2. miejsce drążek 🥈
Dawid Udumyan
1. miejsce ćwiczenia wolne 🥇
4. miejsce drążek 💪
Karol Stąsiek
5. miejsce ćwiczenia wolne 💪
Myron Riazanov
2. miejsce drążek 🥈
7. miejsce kółka 💪
Tadeusz Prącik
2. miejsce ćwiczenia wolne 🥈
Gratulujemy zawodnikom i trenerom świetnych wyników!

III EDYCJA MAŁOPOLSKIEJ LIGI GIMNASTYCZNEJ

III EDYCJA MAŁOPOLSKIEJ LIGI GIMNASTYCZNEJ 🏆
W dniu 15.10.2022 odbyła się już trzecia w tym roku edycja naszej ligi 😃
Rywalizowało ze sobą prawie 90 zawodników z 6 klubów z czego wyłonieni zostali najlepsi w klasach: I krok gimnastyczny, młodzieżowa, III, II, I oraz młodzieżowiec🤩🤯
Poniżej wyniki naszych zawodników w poszczególnych kategoriach:
I krok gimnastyczny - rocznik 2014 i młodsi
2. Tymon Kurzdym 🥈
5. Igor Kramarczyk
I krok gimnastyczny - rocznik 2013
12. Bartosz Sosin
13. Yusuf Hassanien
15. Dawid Kołodziej
Klasa młodzieżowa - rocznik 2013
4. Myron Riazanov
6. Karol Stąsiek
7. Tadeusz Prącik
Klasa młodzieżowa - rocznik 2012
1. Franciszek Kołodziejczyk 🥇
Klasa młodzieżowa - rocznik 2011
2. Dawid Udumyan 🥈
Klasa III
1. Platon Riazanov 🥇
2. Alan Kramarczyk 🥈
3. Maksymilian Wyleżoł 🥉
5. Mateusz Borovyk
6. Dominik Szczubiał
10. Filip Juszczyk
14. Gabriel Stanek
Klasa I
1. Filip Koperski 🥇
2. Franciszek Korbiel 🥈
3. Bartłomiej Szczubiał 🥉
4. Karol Kołodziejczyk
5. Tymoteusz Ćwiek
Klasa młodzieżowiec
1. Radosław Szymczyk 🥇
2. Michał Bober 🥈
3. Szymon Chruściel 🥉
Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz trenerom osiągniętych wyników i do zobaczenia w kolejnej edycji Małopolskiej Ligi Gimnastycznej! 💪

Turniej w Pradze

Bardzo interesujący Turniej Gimnastyczny w Pradze. Nasi zawodnicy zaliczyli bardzo dobry start zakonczony 3 miejscem Radka Szymczyka na drążku w juniorach starszych.Gratulacje dla pozostałych zawodników którzy wykonali plany: Szczubiał Bartek, Kramarczyk Alan, Chruściel Szymon, Kołodziejczyk Karol i Franciszek Korbiel. Gratulacje zawodnikom i trenerom Marcin Kaźmierczak i Leon Biskup.